Geen scouting op het gebouw op 17 en 24 oktober

Beste leden, ouders en verzorgers.

Hoewel de regels van Scouting Nederland het voor een enkele speltak mogelijk zouden maken om een min of meer normaal programma te kunnen draaien, hebben we als groep vanavond besloten om toch niet op de rand van de wet en ons kunnen te gaan werken. Daarom zijn alle programma’s voor de komende 2 weekenden op ons scoutinggebouw afgelast. 

Speltakken die toch een on-line programma willen verzorgen, mogen dat uiteraard doen en zij zullen dit zelf communiceren.

Verdere ontwikkelingen zullen we met jullie communiceren zodra we wat meer duidelijkheid hebben.

Wij hopen dat jullie begrip hebben voor deze situatie. Voor vragen kun je terecht bij de speltakleiding bestuur en ondergetekende.

Namens alle stafleden,

Frans van Ham

Comments are closed.