Activiteiten scouts februari

Terug

Themaweekend Op reis met Kos en Mo 22-02 t/m 24-02-2019
Avond en dag 1: De scouts liggen in hun tent na alweer twee avonden en een dag kamp! Heerlijk om in februari al te kunnen kamperen alsof het lente is

We zijn op wereldreis met Kos en Mo van het Padvindersjournaal. Vrijdagavond waren we in Brabant om daar carnavalswagens te bouwen. Zaterdagochtend speelden we XXL-spellen in Amerika, ’s middags vlogen we naar Engeland om een kroningsfeestmaal voor prins Charles te maken. Dat werd gelijk een zinderende kookwedstrijd ’s Avonds deden we in de wijk een spannend smokkelspel: pakketjes smokkelen naar het Koreaanse schiereiland zonder gezien te worden door soldaten. En morgen? Morgen zoeken we het dicht bij huis en beleven we avonturen in België

Dag 2: En ook de laatste dag van het kampeerweekend zit er weer op! Op deze zonovergoten dag waren met een mini-hike met mini-postspellen de laatste punten te verdienen. Kos en Mo van het Padvindersjournaal kwamen de opdracht live uitleggen!

Tijdens het kamp werden de teams beoordeeld op teamwork, het opbouwen en afbreken van het kampterrein, smaak en sfeer tijdens de kookwedstrijd, het avondspel en dus ook de tocht op zondag. Het winnende team ging naar huis met prijsbokalen en de eer

Op naar het volgende kamp!
(meer foto’s, klik hier)

Voorbereidingen Thema/Kookweekend
De voorbereidingen voor het aankomende weekend zijn in volle gang…

Ricky’s kinderfeestje 16-02-2019
Hieperdepiep, hoera! Staflid Ricky vierde vandaag bij de scouts zijn verjaardag!
Een feestmuts, spelletjes, traktaties en cadeautjes in het lokale winkelcentrum maakten het feest compleet

 

Stoken, hakken en bakken 09-02-2019
Het thema van vandaag was stoken, hakken en bakken! De scouts hebben vuur gemaakt en daarvoor zelf het hout gehakt, en boven dat vuur hebben ze heerlijke stokbroden gebakken. Volgende week: Ricky’s verjaardagsfeest op scouting!